Teslimat ve İade


Teslimat Şartları

 

Gönderim bölgemiz İstanbul için aşağıdaki listede yer alan bölgelerimizdir. Farklı bölge taleplerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakası ;

 

Kadıköy

Üsküdar

Kartal

Pendik

Ümraniye

Ataşehir

Beykoz-Kavacık

Beykoz-Kandilli

Beykoz-Kanlıca

Beykoz-Anadolu Hisarı

Beykoz-Çubuklu

Çekmeköy

 

 

İstanbul Avrupa yakası

 

Bakırköy

Eyüp

Bayrampaşa

Beşiktaş

Beyoğlu

Fatih

Gaziosmanpaşa

Kağıthane

Şişli

Zeytinburnu

Güngören

Avcılar

Bağcılar

Esenler

Sarıyer-Rumelihisarı

Sarıyer-Baltalimanı

Sarıyer-Emirgan

 
Teslimat günlerimiz ve saatlerimiz  Pazartesi-Cumartesi günleri arasında 09.00-18.00 arası teslimat yapılmaktadır. Pazar günleri ve resmi tatillerde teslimatımız olmamaktadır.Farklı bir gün veya saat durumunda   lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Siparişiniz canlı çiçek ise mevsimsel olarak ton ve renklerde görseldeki resimden farklılık göstere bilir , sipariş hazırlanma ve teslimat süresi ortalama olarak 6 saattir.Bu durumdan dolayı 12.00 ‘e kadar verilen siparişlerde aynı gün teslimat sağlanmaktadır.12.00 den sonra verilen siparişler ertesi gün veya tercih edilen başka bir tarihde yapılmaktadır.

Herhangi bir gecikme olması durumunda EvaFlore  öncelikle sipariş veren’i ulaşılamadığı taktirde alıcıyı durumla ilgili olarak bilgilendirmektedir. Alıcının verilen adreste bulunamaması durumunda Siparişi veren/ Alıcının onayıyla aynı semt içerisinde farklı bir adrese teslimat yapılabilmektedir. 

İade ve Değişim Şartları 

Siparişinizi   teslimat gününüzden 24 saat önce  değişim ve iptal  edebilirsiniz. Üye girişinizden ,e-mail veya 0(542)  681 54 46 telefon numarasından bizlere ulaşarak değişim veya iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizi , tüm aksesuarları ve ambalajı hasarsız olarak kurye masrafı tarafınıza ait olmak üzere tarafımıza gönderdikten sonra ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilip uygunluk durumunda  evaflore.com.tr tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 3-7 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır .Ödeme yöntemi olarak Havale / EFT  kullanılan durumlarda  iade şartları uygunluğundan sonra iadeniz 3 iş günü içerisinde  hesabınıza yansır.